top of page
попереджувальні знаки.jpg

    Попереджувальні знаки - виступають у ролі інформаторів для водіїв. Вони говорять про небезпеку, що наближається, на дорозі, яку можна вирішити тільки певними методами. Знаки можуть звернути увагу автомобіліста на транспортні проблеми, людський фактор (наприклад, пішохідний перехід та перегін худоби) та складні природні масиви.
     Знаки розташовуються за
50–100 метрів від місця, що ускладнює проїзд у селах та містах. Для ненаселених пунктів вони встановлюються з відривом 150–350 метрів. У випадках, коли відстань відрізняється від норми, нижче за кожен знак розміщується спеціальна табличка з позначенням кількості метрів до небезпечної ділянки.
     Знаки попередження найчастіше мають форму трикутника, окантовану яскраво-червоним кольором. Всередині знак оформлені білим тлом. Чорним кольором виділяються можливі перешкоди для водія, наприклад, поїзд або розвідний міст. Деякі зі знаків попередження мають чорну непомітну окантовку і одну або кілька червоних ліній. У такому разі вони сповіщають про залізничний переїзд.
     Майбутньому водієві потрібне обов'язкове знання попереджувальних знаків. Вони несуть роль захисту від непередбачених обставин, допомагають вчасно вирішити проблему і скласти безпечний, комфортний маршрут.

bottom of page