top of page
А1

      НАВЧАЙТЕСЯ В АВТОШКОЛІ «АВТОДРАЙВЦЕНТР» 
З НАМИ - ЗНАЧИТЬ З ПРАВАМИ!

gabe-pierce-bflg-mEkjD0-unsplash.jpg
А
категорія А
В1
категорія В1

Категорія "А1"

Мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун із робочим об'ємом до 50 куб. сантиметрів чи електродвигун потужністю до 4 кВт; Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли шістнадцятирічного віку.

В

Категорія "А"

Мотоцикли та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун із робочим об'ємом 50 куб. сантиметрів та більше або електродвигун потужністю 4 кВт та більше; Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли шістнадцятирічного віку.

Категорія "В1"

Квадроцикли та трицикли, мотоцикли з бічним причепом, мотоколяски та інші триколісні (чотириколісні) мототранспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кг.

Категорія "В"

Автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кілограмів, а кількість сидячих місць, крім сидіння водія — восьми, право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли вісімнадцятирічного віку.

С
С1

Категорія "С"

Призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна вага яких перевищує 7500 кілограмів. Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли вісімнадцятирічного віку.

D
Категорія "C1"

Категорія "C1"

Призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких становить від 3500 до 7500 кілограмів (від 7700 до 16500 фунтів). Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли вісімнадцятирічного віку.

E

Категорія "D" й "D1"

Призначені для перевезення пасажирів автобуси, де кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, більше ніж 16; Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли двадцяти однолітнього віку.

Водійські категорії "ВЕ", "С1Е", "СЕ", "D1E" й "DE"

Водійські категорії "ВЕ", "С1Е", "СЕ", "D1E" й "DE"

До категорії РЄ відносяться склади транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D, яким водій має право керувати, але який не належить до зазначених категорій транспортних засобів. Право на керування транспортними засобами категорій ВЕ, С1Е, РЄ, D1E та DE надається особам, які мають посвідчення водія категорії В, С1, С, D1 та D або кількох з них та безперервний літній стаж керування транспортними засобами категорії В, С1, С, D1, D, пройшли перепідготовку за встановленими програмами та склали у Територіальному сервісному центрі МВС України практичний іспит з навичок керування складом транспортних засобів.

bottom of page