top of page

ПРО НАС

Автошкола АВТОДРАЙВЦЕНТР успішно випускає у світ нових, впевнених у своїх знаннях водіїв уже багато років. Ми команда з професійних викладачів та інструкторів зі значним багажем знань та бажанням передати їх вам!

96%

Склали теорію з першого разу

92%

Склали автодром із першого разу

88%

З першого разу склали водіння містом

98%

Були задоволені навчанням
2.jpeg

АВТОПАРК

   У нашій автошколі тільки якісні, сучасні та обладнані для безпечного керування транспортні засоби. Завдяки яким ви отримаєте навички безпечного керування відповідно до обраних категорій.

НАВЧАЛЬНИЙ КЛАС

 Вивчення теоретичної частини правил дорожнього руху відбувається у великих та комфортабельних аудиторіях. Весь викладацький склад є кваліфікованим персоналом, який має диплом спеціаліста. Постери з правилами дорожнього руху та знаками допоможуть зміцнити отримані знання для подальшого їх відпрацювання на практиці.

  Автошкола «АВТО ДРАЙВ ЦЕНТР» у місті Кропивницький має власний автопарк. Навчання водінню відбувається на сучасних спеціально обладнаних автомобілях під керівництвом атестованих інструкторів з водіння. Транспортні засоби своєчасно проходять технічне обслуговування та перебувають у справному стані. Завдяки злагодженій роботі всього нашого колективу, уроки водіння будуть не лише цікавими, а й продуктивнішими.

1705498440164.jpeg
1705498469623.jpeg

НАШ КОЛЕКТИВ

Наша дружня команда атестованих професіоналів з багаторічним досвідом завжди готова прийти до вас на допомогу та у доступній і зрозумілій формі навчити вас безпечно керувати транспортними засобами.

bottom of page